Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» Правила на сайті

Правила користування сайтом

Правила користування сайтом:

Вітаємо Вас на сайті Нового Виткова!
На сайті спілкується багато людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому, якщо ми хочемо, щоб це співтовариство людей функціонувало, нам і необхідні правила. Ми наполегливо рекомендуємо прочитати ці правила, це займе у вас трохи часу, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

На сайті потрібно ставитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до адміністрації сайту (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас суворо заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і дружелюбним.

На сайті суворо заборонено:
- Повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- Образа і погрози на адресу відвідувачів сайту
- В коментарях забороняються вирази, які містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
- Спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: