Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» Шкільне лісництво при Нововитківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Шкільне лісництво при Нововитківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Паспорт шкільного лісництва:
1. Назва шкільного лісництва, повна адреса: Нововитківське шкільне лісництво, 80217, с. Новий Витків Радехівського району Львівської області
2. На чиїй базі створене: ДП «Радехівське лісомисливське господарство»
3. Площа, яка закріплена за шкільним лісництвом (га): 246
4. Кількість лісогосподарських ділянок (обходів): 2
5. Кількість членів шкільного лісництва: 111
6. Кількість членів ради шкільного лісництва: 7


Нововитківське шкільне лісництво створено на базі ДП «Радехівське лісомисливське господарство».
За шкільним лісництвом ДП «Радехівське лісомисливське господарство» закріпило 246 га лісу. У лісі учні виконують посильну роботу: по розчищенню квартальних просік, збору жолудів дубу, розвішанню штучних гніздівель, визначають відсоток ділової деревини в лісі, проводять санітарні прибирання в ньому, прополюють молоді насадження, садять ліс. У березні-квітні 2011 року посадили 8 гектарів лісу. Активно проводиться профорієнтаційна робота, спілкування з працівниками лісового господарства, екскурсії, свята тощо.

Члени шкільного лісництва залюбки займаються дослідницькою роботою. Вони провели досліди по посіву насіння сосни й глибині його загортання. У процесі роботи виявили, що стратифіковане насіння краще відокремлювати від субстрату й просіювати через сито. А ще дуже гарні сходи насіння сосни можна отримати, якщо його намочити на добу у воді, що допомагає насінню прорости на 5-6 днів швидше. Посів стрічковий, чотири – або шестирядний, проводився весною. Глибина загортання насіння 0,5 – 1 см. Необхідне притінення. Після появи сходів проводиться прорідження їх до оптимальної густоти в нормі 100 сіянців на 1 погонний метр посівного рядка. Після появи сходів необхідне обприскування 1% - ним розчином бордоської рідини.

Також ми практикуємо літнє живцювання листяних дерев. Пагони зрізуємо вранці. Беремо відрізок 5-6 см, у якому є 1-2 меживузля. Зрізи повинні бути косими. Якщо є великі листки, то потрібно відрізати частину листкової пластинки. Висаджувати живці на глибину до 2,5 см з розміщенням 4 × 4 см. Подальший догляд полягає в регулюванні освітлення, температури й періодичному поливі. Живці, які вкоренилися, залишаємо на зиму в парнику. Весною висаджуємо в ґрунт.

Проблема біологічних взаємовідносин між різними породами дерев уже довгий час турбує науковців і практиків-лісівників. Практичний досвід створення лісових культур показує, що ігнорування цього питання обов’язково приводить до негативних наслідків.
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: