Телефон для зв´язку:
(03255) 73-1-35
» » Незабутня поїздка в Київ

Незабутня поїздка в Київ

17 травня 2015, Неділя
3 585
0
+5
Київ... Велична столиця України, надзвичайно древнє й прекрасне місто. Поїхати туди мріє, мабуть, кожен. І ось нещодавно нам, школярам Нововитківської загальноосвітньої школи, така щаслива нагода трапилась.

За результатами підсумків широкомасштабних акцій "Ліси для нащадків” й "Юннатівський зеленбуд", а також за великий вклад учнівсько-педагогічного колективу в загальну справу розвитку лісівництва в Україні одинадцятьох вихованців Нововитківського учнівського лісництва на чолі з директором школи Мирославою Степанівною Стражник й інженером охорони і захисту лісу ДП "Радехівське лісомисливське господарство" Ігорем Анатолійовичем Юхимчуком було запрошено в Київський національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Саме там протягом трьох днів ми мали брати участь в заході, присвяченому Міжнародному Дню Землі та Дню довкілля, - закласти розсадник деревних культур зразкового типу й посадити ділянку лісу в дендропарку "Юннатський".

Тієї пам'ятної днини поїзд прибув у столицю за графіком. Із усмішкою на обличчі, радістю й очікуванням нових вражень ступили ми на київську землю.
Вона ж зустріла нас весняною свіжістю й ранковою прохолодою. І, підбадьорені, з піднесеним настроєм, спершу відправились усі споглядати історико-культурні місця Києва.

Хрещатик вразив нас своєю багатоликістю й неповторністю. На Софійській площі панував древній дух століть. А от у Національному ботанічному саду Академії наук України ми милувалися красою різноманітної флори. Могутній Дніпро радо зустрів нас спокійними і мрійливими хвилями. На кожній вулиці, в архітектурі кожного будинку бачили щось надзвичайне, прекрасне.

Наприкінці поїздки ми посадили алею вічнозелених рослин на території дендропарку "Юннатський" Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, заклали ділянку хвойних насаджень зразкового типу й поповнили шкілку лісових порід екзотичними та рідкісними рослинами.

Задоволені, з приємними враженнями повертались ми додому. Повертались з бажанням приїжджати в багатий і древній Київ знову і знову...

Оля БАРАН,
учениця Нововитківської ЗОНІ І-ІІІ ст., член ради шкільного лісництва.
Фото Христини Фоїни.Обговорити
Додати коментар
Коментарі (0)
Веб-ресурси
pres
vru
loda
up
mermu
mrong
lor
Увійти через: